UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Paweł daj spokój, dość tych kompromitacji. Nie w niedzielę chociaż, zrób sobie wolne od neta. Wyjedź gdzieś do pustelni, wróć w czerwcu. Nie pokazuj się, nie drażnij ludzi. Jakoś to przeleci.

AmerigoVespucci

Anuluj