UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Paweł daj spokój, dość tych kompromitacji. Nie w niedzielę chociaż, zrób sobie wolne od neta. Wyjedź gdzieś do pustelni, wróć w czerwcu. Nie pokazuj się, nie drażnij ludzi. Jakoś to przeleci.
AmerigoVespucci
Paweł daj spokój, dość tych kompromitacji. Nie w niedzielę chociaż, zrób sobie wolne od neta. Wyjedź gdzieś do pustelni, wróć w czerwcu. Nie pokazuj się, nie drażnij ludzi. Jakoś to przeleci.
AmerigoVespucci