Wybrany wątek opinii

Trzeba było iść na łuk . . . A nie teraz płakać.
Pijak z prostej (2019.03.16)
Byłem na krytej bo miała być pełna mobilizacja
KibolOE (2019.03.16)
Powrót do komentarzy