Wybrany wątek opinii
żenada, ani składu ani ładu Ruch zdecydowanie lepszy, transfery znowu niewypał, dalej niema komu strzelać, kopanina aby do przodu, taktyki zero itd. trenerze do roboty potrzebny wstrząs puki nie jest za póżno !
Do moderacji
Odpowiedz
9
5
Bardzo dobry komentarz przede wszystkim obiektywny.
Do moderacji
Odpowiedz
2
1