235
20.02.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Cieszy mnie ta wiadomość.
pampi-Zawada. (2019.02.20)

info

27  
  2
I bardzo dobrze a kanał Panamski, Sueski to super sprawa rozwijać się a nie średniowiecze chociaż za pi nie jestem
CHODAK48 (2019.02.20)

info

29  
  4
@edekzfabrykikredek - patrz dwa artykuły w tej samej gazecie - tylko różnica 5 lat. Co się w tym czasie zmieniło?
(2019.02.20)
Nie wiem jak inni czytelnicy, ale ja mogę tu głosować tylko w sposób nie odpowiadający moim przekonaniom - jakas cenzura czy cuś. .. .
zatroskana;) (2019.02.20)

info

5  
  0
@edekzfabrykikredek - i wodę ognistą
(2019.02.20)
A i jeszcze jedno. Robert Koliński bardzo sensowna, mądra wypowiedź. Tu się akurat, zgadzamy. : )
pampi-Zawada. (2019.02.20)

info

24  
  3
No,Panie Kolinski,co za zmiana,ja po prostu Pana nie poznaje.Garbusiarz cyklista
Zbyszek 1 (2019.02.20)
po POebach nie da się już ponaprawiać roz. .li co się dało w brobny mak
mietek69 (2019.02.20)
Brawo PIS ten przekop powinien być zrobiony 30 lat temu, on jest potrzebny nie tylko dla rozwoju rozwoju turystycznego ( co jest ważne) ale najbardziej dla bezpieczeństwa kraju, nie być uzależnionym od Rosji bo wiadomo jacy oni są. .. pokazywali to nie raz z gazem.
tt (2019.02.20)
Lewacki gamoniu czy Ty kiedyś zamilkniesz? Przecież już się rzygać chcę od tych Twoich teorii czerwono-liberalnych
(2019.02.20)