A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Cieszy mnie ta wiadomość.
I bardzo dobrze a kanał Panamski, Sueski to super sprawa rozwijać się a nie średniowiecze chociaż za pi nie jestem
Nie wiem jak inni czytelnicy, ale ja mogę tu głosować tylko w sposób nie odpowiadający moim przekonaniom - jakas cenzura czy cuś. .. .
@edekzfabrykikredek - i wodę ognistą
A i jeszcze jedno. Robert Koliński bardzo sensowna, mądra wypowiedź. Tu się akurat, zgadzamy. : )
No,Panie Kolinski,co za zmiana,ja po prostu Pana nie poznaje.Garbusiarz cyklista
po POebach nie da się już ponaprawiać roz. .li co się dało w brobny mak
Brawo PIS ten przekop powinien być zrobiony 30 lat temu, on jest potrzebny nie tylko dla rozwoju rozwoju turystycznego ( co jest ważne) ale najbardziej dla bezpieczeństwa kraju, nie być uzależnionym od Rosji bo wiadomo jacy oni są. .. pokazywali to nie raz z gazem.
Lewacki gamoniu czy Ty kiedyś zamilkniesz? Przecież już się rzygać chcę od tych Twoich teorii czerwono-liberalnych