UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Brawo PIS ten przekop powinien być zrobiony 30 lat temu, on jest potrzebny nie tylko dla rozwoju rozwoju turystycznego ( co jest ważne) ale najbardziej dla bezpieczeństwa kraju, nie być uzależnionym od Rosji bo wiadomo jacy oni są. .. pokazywali to nie raz z gazem.
tt