Wybrany wątek opinii

Oj, my normalni długo będziemy naprawiać szkody rządach pisiorów. Szkoda. ..
(2019.02.20)
po POebach nie da się już ponaprawiać roz. .li co się dało w brobny mak
mietek69 (2019.02.20)
Powrót do komentarzy