Wybrany wątek opinii
Oj, my normalni długo będziemy naprawiać szkody rządach pisiorów.
Szkoda. ..
Do moderacji
Odpowiedz
69
144
po POebach nie da się już ponaprawiać roz. .li co się dało w brobny mak
Do moderacji
Odpowiedz
17
2