UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie wiem jak inni czytelnicy, ale ja mogę tu głosować tylko w sposób nie odpowiadający moim przekonaniom - jakas cenzura czy cuś. .. .
zatroskana;)
Nie wiem jak inni czytelnicy, ale ja mogę tu głosować tylko w sposób nie odpowiadający moim przekonaniom - jakas cenzura czy cuś. .. .
zatroskana;)