UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Brawo PIS ten przekop powinien być zrobiony 30 lat temu, on jest potrzebny nie tylko dla rozwoju rozwoju turystycznego ( co jest ważne) ale najbardziej dla bezpieczeństwa kraju, nie być uzależnionym od Rosji bo wiadomo jacy oni są. .. pokazywali to nie raz z gazem.
tt