UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Lewacki gamoniu czy Ty kiedyś zamilkniesz? Przecież już się rzygać chcę od tych Twoich teorii czerwono-liberalnych
Lewacki gamoniu czy Ty kiedyś zamilkniesz? Przecież już się rzygać chcę od tych Twoich teorii czerwono-liberalnych