UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Trzeba cierpieć na wrodzony zespół niedoboru jodu, zadżumionym piSSowcem lub dwa w jednym aby być zwolennikiem przekopu. Tyle w temacie!

zającpoziomka

Anuluj