UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Trzeba cierpieć na wrodzony zespół niedoboru jodu, zadżumionym piSSowcem lub dwa w jednym aby być zwolennikiem przekopu. Tyle w temacie!
zającpoziomka
Trzeba cierpieć na wrodzony zespół niedoboru jodu, zadżumionym piSSowcem lub dwa w jednym aby być zwolennikiem przekopu. Tyle w temacie!
zającpoziomka