UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Masz rację, że nie można porównywać Duisburga do Elbląga, i Renu do Wisły a tym bardziej do rzeki Elbląg. Ale już później nie masz racji, dużo firm korzysta z portu i czeka na przekop jak na zbawienie. Przekop, Pogłębienie toru wodnego, i likwidacji mostu pontonowego w Nowakowie.

Joshua

Anuluj