UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Masz rację, że nie można porównywać Duisburga do Elbląga, i Renu do Wisły a tym bardziej do rzeki Elbląg. Ale już później nie masz racji, dużo firm korzysta z portu i czeka na przekop jak na zbawienie. Przekop, Pogłębienie toru wodnego, i likwidacji mostu pontonowego w Nowakowie.
Joshua