UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Robią przekop po to żeby nie być uzależnionym od Rosji.Jak w Niemczech robili autostrady to nie patrzeli na ptaszki czy drzewa.Najlepiej być przyd.. UNI jak PO.

Łysy

Anuluj