UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Robią przekop po to żeby nie być uzależnionym od Rosji.Jak w Niemczech robili autostrady to nie patrzeli na ptaszki czy drzewa.Najlepiej być przyd.. UNI jak PO.
Łysy
Robią przekop po to żeby nie być uzależnionym od Rosji.Jak w Niemczech robili autostrady to nie patrzeli na ptaszki czy drzewa.Najlepiej być przyd.. UNI jak PO.
Łysy