UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
O tramwajach to by mogli pomyśleć wodnych. Z Elbląga za "przekop" i do Elbląga. Można wydłużyć trasę o porty nadzalewowe - atrakcja jak się patrzy. Tylko trzeba myśleć by ją puścić jak tylko otworzą hmmm . . . kanał wiślany??
Ciekawski