UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

O tramwajach to by mogli pomyśleć wodnych. Z Elbląga za "przekop" i do Elbląga. Można wydłużyć trasę o porty nadzalewowe - atrakcja jak się patrzy. Tylko trzeba myśleć by ją puścić jak tylko otworzą hmmm . . . kanał wiślany??

Ciekawski

Anuluj