235
20.02.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Gienek - Czy dziś rybacy z Kątów Rybackich pływają przez Pilawę łapać ryby w Zatoce Gdańskiej? Egeniuszu odpowiedz mi.
J71+1 (2019.02.20)
No pewnie ze można. Więc dla czego jeździsz do Gdańska nową S7 a nie przez mierzeje wislana?
Włącz myślenie (2019.02.20)
Powiedz, co ma Unia do naszych, wewnętrznych interesów?Chyba, że jakieś skarżypyty z PO wypłakali się w Brukseli. A jak tak będą prowadzić kampanię wyborczą, to nastepne cztery lata będą w Brukseli na kolanach płakać. Jakoś, jak Tusk rąbnął miliardy z indywidualnych kont emerytalnych, to Unia siedziała cicho. To jak, te drzewa z Mierzei są ważniejsze od milionów emerytów?
mm263 (2019.02.20)
ty idioto
hubbabubba (2019.02.20)
Jasne powody środowiskowe i bezpieczeństwa są akurat zawsze tam, gdzie Polska planuje inwestycje na rzecz rozwoju kraju. No właśnie kiedyś nie sznowali dóbr Elbląga i Zalewu, bo powinni przekop zrobić już po 1945 roku jak planował go Eugeniusz Kwiatkowski-budowniczy Gdyni, za to właśnie go komuniści wyrzucili, bo chciał niezależnego wyjścia na Zalew. Dzisiaj też Rosja strajkuje ich wiceminister rolnictwa sle skargi do KE. To właśnie oznacza, że przekop jest dobry dla Polski. Rosji nie podoba się rozwoj Polski czemu nie chcą pogłębić toru wodnego po swojej części Zalewu? Właśnie po to, żeby umarł port w Elblągu. Czemu wprowadzali blokady co kilka lat. Teraz jak nie będą mogli tego robić to strajkują, bo Polska ma dużo więcej do zaoferowania pod względem turystycznym jak Rosja i nie ma u nas obostrzeń militarnych jak w Kaliningradzie, gdzie w wielu miejscach są bazy wojskowe.
Gienek (2019.02.20)
mi jest potrzebny więc kłamiesz pisząc, że nikomu nie jest potrzebny, dlaczego tak kłamiesz?
Ruski z Krolewca (2019.02.20)
Tak trzymać!!!! Teraz kopać jak najszybciej
(2019.02.20)

info

11  
  0
Trump blokuje Nordstream!!! Brawo
(2019.02.20)

info

10  
  1
Rosja i PO sprzeciwia się budowie przekopu, czyli to słuszna decyzja. PO-PSL ma na swoim koncie 3 letnie opóźnienie i dużo zaniedbań przy budowie Gazoportu w Świnoujściu, za to podpisali długoletni niekorzystny kontrakt na dostawy gazu z Rosji po najwyższych cenach. Czyżby działali w interesach Rosji, a nie Polski ?
(2019.02.20)

info

12  
  0
No Jak zobacza takiego goscia jak ty to na pewno uciekna.
Realista1 (2019.02.20)