UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Widać wyraźnie,że antypolska,ruska V kolumna w Platformie Niemieckiej i w Brukseli została solidnie opłacona i uaktywniona.Niech rząd PiS spokojnie robi swoje i nie ogląda się na poszczekiwania wściekłych kundli.

Na Agrykola

Anuluj