UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Widać wyraźnie,że antypolska,ruska V kolumna w Platformie Niemieckiej i w Brukseli została solidnie opłacona i uaktywniona.Niech rząd PiS spokojnie robi swoje i nie ogląda się na poszczekiwania wściekłych kundli.
Na Agrykola