UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Istnieją poważne przesłanki, że PiS ma w planach wybudowanie dużego składowiska śmieci koło Elbląga, na którym będą składowane śmieci z Afryki i z Azji. To te wysypiska co się latem podpala. Dziś śmieci to wielki biznes. Są już też chętni do pracy z Ukrainy i z Pakistanu i to główny cel budowy przekopu.
Marcysia_Z_Urzędu