UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Istnieją poważne przesłanki, że PiS ma w planach wybudowanie dużego składowiska śmieci koło Elbląga, na którym będą składowane śmieci z Afryki i z Azji. To te wysypiska co się latem podpala. Dziś śmieci to wielki biznes. Są już też chętni do pracy z Ukrainy i z Pakistanu i to główny cel budowy przekopu.
Marcysia_Z_Urzędu