A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@pomorzanka - Trollu, za kobietę tez się przebierzesz, honoru nie masz.
Trzymam kciuki za przekop i za PIS, tego nam potrzeba w regionie, może coś się ruszy. Mieszkamy w pięknym regionie ale zapomnianym przez poprzednie władze, jak obecne coś chcą zrobić, to szanowne towarzystwo ekologów brzęczy, a gdzie do cholery wy jesteście gdzie na prawdę coś złego się dzieje. Kto wam płaci za ten zamęt, burmistrz Krynicy czy Warszawa.
Jakby było lepiej to by nie sprowadzali do Elbląga. Właśnie to jest proste. Nie całe zboże do Elbląga, ale te z okolicznych gospodarstw. Wystarczy, zeby wysyłali stąd 200-300 tysięcy ton rocznie i już będzie dobrze. Siódemką do Gdańska w czasie letnich korków to ile będzie się jechać do portu w Gdańsku? Ile kierowców będzie potrzeba, a z Krosna do Elbląga to 1 kierowca obróci przez swoją zmianę kilka razy, a barka czy kabotażowiec popłynie omijając korki. Taki system jest też tańszy dla rolników, bo mogą swoim ciągnikiem zawieźć zboże do elwatora w Elblągu z oddalonych od miasta o5, 10-30 km gospodarstw nie wydając pieniędzy na transport ciężarowką do Gdańska do portu.
Kopać, kopać i jeszcze raz kopać i nie patrzeć na innych. Jeżeli ktoś myśli tylko i wyłącznie o zwrocie inwestycji to niech zainwestuje w alkohol, przy dużej ilości szybko się zwraca.
Kupią też jagody i grzyby od sprzedawców w lesnych drogach. Normalnie biznes będzie kwitł
No i przyjadą dziwki i będą stały jak w Koryncie koło kanału. ..
Dziki potrafią dobrze pływać......
Pytania na które nie ma odpowiedzi : kto będzie zarządzał przeprawą, kto będzie płacił za utrzymanie przeprawy i kto będzie brał ew. pożytki ? Kto zapłaci za tor wodny, jego utrzymanie, odcinek kanał ( rz. Elbląg ), budowę mostu w Nowakowie, podniesieniu mostu Europejskiego, budowę obrotnicy dla statków w porcie i budowę nowego portu, bo ten co jest to jaja do kwadratu. Amen
Dokładnie Robert Koliński. Transport wodny jest najtańszy, a TIR-y niszczą szybko drogi- przejazd 1 obładowanego TIRa to jak przejazd 150 tys samochodów osobowych w tym samym miejscu. Nikt nie mówi o kosztach remontu dróg tym spowodowanych. Nikt nie mówi o kosztach społecznych wypadków z udziałem TIRów, gdzie jest potem wiele ofiar śmiertelnych i kalek. Nie mówiąc już o tym, że u nas brakuje już ponad 100 tys. kierowców i będzie brakowało coraz więcej. To kto będzie woził towary tymi ciężarówkami? Transport wodny eliminuje wszystkie te zagrożenia i jest transportem najtańszym. Nawet 1 nieduża barka o ładowności 700 ton i 3 osobową zalogą jest tańsza niż 30 TIR-ów z 30 kierowcami. Nie mówiąc już o statkach o ładowności 3000-4000 ton, które tu będą mogły przypływać.
Elbląg, Tolkmicko, Frombork, Braniewo oraz miejscowości nadzalewowe się w końcu ockną. Tylko nie wiem w jaki sposób Olsztyn chce wtulić d*** do Przekopu.