Wybrany wątek opinii
Trzymam kciuki za przekop i za PIS, tego nam potrzeba w regionie, może coś się ruszy. Mieszkamy w pięknym regionie ale zapomnianym przez poprzednie władze, jak obecne coś chcą zrobić, to szanowne towarzystwo ekologów brzęczy, a gdzie do cholery wy jesteście gdzie na prawdę coś złego się dzieje. Kto wam płaci za ten zamęt, burmistrz Krynicy czy Warszawa.
Do moderacji
Odpowiedz
14
3
@fromborkanin - Fromborkanin-widać, że jesteś za pissss- kup sobie słownik, to jakoś się zakamuflujesz.
Do moderacji
Odpowiedz
1
4