Wybrany wątek opinii

Trzymam kciuki za przekop i za PIS, tego nam potrzeba w regionie, może coś się ruszy. Mieszkamy w pięknym regionie ale zapomnianym przez poprzednie władze, jak obecne coś chcą zrobić, to szanowne towarzystwo ekologów brzęczy, a gdzie do cholery wy jesteście gdzie na prawdę coś złego się dzieje. Kto wam płaci za ten zamęt, burmistrz Krynicy czy Warszawa.
fromborkanin (2019.02.20)
@fromborkanin - Fromborkanin-widać, że jesteś za pissss- kup sobie słownik, to jakoś się zakamuflujesz.
suverę (2019.02.20)
Powrót do komentarzy