UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Trzymam kciuki za przekop i za PIS, tego nam potrzeba w regionie, może coś się ruszy. Mieszkamy w pięknym regionie ale zapomnianym przez poprzednie władze, jak obecne coś chcą zrobić, to szanowne towarzystwo ekologów brzęczy, a gdzie do cholery wy jesteście gdzie na prawdę coś złego się dzieje. Kto wam płaci za ten zamęt, burmistrz Krynicy czy Warszawa.

fromborkanin