UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pytania na które nie ma odpowiedzi : kto będzie zarządzał przeprawą, kto będzie płacił za utrzymanie przeprawy i kto będzie brał ew. pożytki ? Kto zapłaci za tor wodny, jego utrzymanie, odcinek kanał ( rz. Elbląg ), budowę mostu w Nowakowie, podniesieniu mostu Europejskiego, budowę obrotnicy dla statków w porcie i budowę nowego portu, bo ten co jest to jaja do kwadratu. Amen


Anuluj