UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jakby było lepiej to by nie sprowadzali do Elbląga. Właśnie to jest proste. Nie całe zboże do Elbląga, ale te z okolicznych gospodarstw. Wystarczy, zeby wysyłali stąd 200-300 tysięcy ton rocznie i już będzie dobrze. Siódemką do Gdańska w czasie letnich korków to ile będzie się jechać do portu w Gdańsku? Ile kierowców będzie potrzeba, a z Krosna do Elbląga to 1 kierowca obróci przez swoją zmianę kilka razy, a barka czy kabotażowiec popłynie omijając korki. Taki system jest też tańszy dla rolników, bo mogą swoim ciągnikiem zawieźć zboże do elwatora w Elblągu z oddalonych od miasta o5, 10-30 km gospodarstw nie wydając pieniędzy na transport ciężarowką do Gdańska do portu.

Gienek