UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Elbląg, Tolkmicko, Frombork, Braniewo oraz miejscowości nadzalewowe się w końcu ockną. Tylko nie wiem w jaki sposób Olsztyn chce wtulić d*** do Przekopu.
Elbląg, Tolkmicko, Frombork, Braniewo oraz miejscowości nadzalewowe się w końcu ockną. Tylko nie wiem w jaki sposób Olsztyn chce wtulić d*** do Przekopu.