A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Szkoda że nie mamy za prezydenta p Pruszaaka ten człowiek kocha swoje miasto i też tak jak i nam szkoda że wszystko jest niszczone po kolei żal na to patrzeć odkryty basen góra chrobrego dolinka i amfiteatr Elblag taki jak jego gospodarz
Głąby nie doczytają o co chodzi i kto decyduje, ale każdy dobrze wie że to przecież wina "Wróblewskiego". A może Tuska???
Park Dolinka a kiedyś 25 lecia PRL to teren spacerowo podmokły. I żadne inwestycje tego nie zmienią. Kasa byłaby dosłownie wywalona w błoto.
Ales ty glupi.
Goscilem niedawno rodzine zony z Opola i wstyd bylo ten park pokazac, bo wszystko na tej Dolince zaniedbane! Ale od poczatku. Szczerze nie wiedzialem, ze skala zruiniwania tego pieknego miejsca zaszla az tak daleko. Dawno tam nie bylem, a chcialem pokazac ze Elblag nie tylko lezy na Zulawach. A tu zonk od poczatku. Amfiteatr zruinowany! Jak mozna takie piekne miejsce bylo tak zapuscic. Kto tu rzadzi pytali. Ja im mowie ze mamy prezydenta z posldpsl i teraz zostal wybrany na 2 kadencje znowu. A oni do mnie chyba was (ELBLAZAN) po... I pukaja sie w glowe. Nic nie odpowiedzialem, choc sam nie glosowalem za obecnym.
co za wstyd. ! i teraz ci co głosowali na Wróbla powinni zrobić razem z nim zrzutkę na ten cel, jak można było wybrać gościa który nic nie robi w tym mieście, jest wstyd pokazać to miasto rodzinie jak przyjedzie!!!! Po cichu podniósł w listopadzie opłate za wieczyste, a teraz siedzi i pokazuje swoją niemoc!!! Pora na referendum. !!!!
jak dlugo jeszcze bedziemy sie przewracac i masakrowac sobie twarze idac ul. 1- maja na odcinku miedzy ul. hetmanska a fontanna, idac po tej stronie gdzie jest szkola, sam sie przewrocilem i bylem swiadkiem jak bardzo ciezko poranily sie tam dwie inne osoby, wszystkie instytucje, do ktorych dzwonilem, odstawialy spychologie, nikomu te przesuniete wzgl siebie plyty chodnikowe nie podlegaja, nikt za nie nie odpowiada, jak najbardziej wazna jest dolinka, jednak ten dla ktorego historia nie jest wazna, albo juz jest, albo wkrotce bedzie nikim. ..