UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak najbardziej się zgodze. Siłowni w plenerze jest multum w Elblągu. Szkoda miejsca, żeby powstawały nowe. Dolinka wymaga remontu - nowy asfalt alejek, amfiteatr i basen. To jest najważniejsze. Basen to wiadomo kasa wielka, trzeba szukac dofinansowania, ale alejki i amfiteatr to powinno zrobic miasto. Chociaz jakas rozrywka bylaby w tym smutnym miescie


Anuluj