Wybrany wątek opinii
Ale wybrali też dwóch posłów z PiS, i co????
Do moderacji
Odpowiedz
3
2
Posłowie z PiS są gotowi do współpracy,no może poseł-Jerzy Wilk,ale to nie oni rządzą Elblągiem,a ten bufon z ZSL-u nie będzie się poniżał,to zwykły pyszałek.Gdyby nie był z betonu,to napewno coś by ugrał dla miasta.
Do moderacji
Odpowiedz
3
2