Wybrany wątek opinii

Ale wybrali też dwóch posłów z PiS, i co????
(2019.01.22)
Posłowie z PiS są gotowi do współpracy,no może poseł-Jerzy Wilk,ale to nie oni rządzą Elblągiem,a ten bufon z ZSL-u nie będzie się poniżał,to zwykły pyszałek.Gdyby nie był z betonu,to napewno coś by ugrał dla miasta.
Marek elblaski (2019.01.23)
Powrót do komentarzy