UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Lepsze referendum niż beznadzieja,a Wróblewski Pruszakowi to do pięt nie dorasta,to coś jak czwarta liga i ekstraklasa.
alfik45
Lepsze referendum niż beznadzieja,a Wróblewski Pruszakowi to do pięt nie dorasta,to coś jak czwarta liga i ekstraklasa.
alfik45