UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Lepsze referendum niż beznadzieja,a Wróblewski Pruszakowi to do pięt nie dorasta,to coś jak czwarta liga i ekstraklasa.

alfik45

Anuluj