UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Posłowie z PiS są gotowi do współpracy,no może poseł-Jerzy Wilk,ale to nie oni rządzą Elblągiem,a ten bufon z ZSL-u nie będzie się poniżał,to zwykły pyszałek.Gdyby nie był z betonu,to napewno coś by ugrał dla miasta.

Marek elblaski

Anuluj