UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
jeszcze rondo proszę zrobić mi na osiedlowej drodzę, bo czasami mam problem z wyjechaniem na główną drogę;((
rondosrodo
jeszcze rondo proszę zrobić mi na osiedlowej drodzę, bo czasami mam problem z wyjechaniem na główną drogę;((
rondosrodo