UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
ciemniaki elbląskie z władz powinny pojechać np do Anglii i zobaczyć ile tam jest rond,w zasadzie tam nie ma skrzyżowań poza starówki, dlaciemnrj postomunistycznej elbląskiej betonowej masy wychowanej na ruskich wzorcach rondo to jest wynalazek belzebuba i miasto jwyglada jak wygląda, czyli jest zapóźnione cywilizacyjnie
Scholl