UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
ciemniaki elbląskie z władz powinny pojechać np do Anglii i zobaczyć ile tam jest rond,w zasadzie tam nie ma skrzyżowań poza starówki, dlaciemnrj postomunistycznej elbląskiej betonowej masy wychowanej na ruskich wzorcach rondo to jest wynalazek belzebuba i miasto jwyglada jak wygląda, czyli jest zapóźnione cywilizacyjnie
Scholl