Zawody łyżwiarskie "Szukamy Mistrzów" odwołane

15
28.12.2018
Zawody łyżwiarskie Szukamy Mistrzów odwołane
fot. MOSiR
Ze względu na niesprzyjające warunki atmosferyczne zawody łyżwiarskie "Szukamy Mistrzów", które miały się odbyć na torze „Kalbar” 29 grudnia zostaną rozegrane w późniejszym terminie (wstępnie 05.01.2019r.).

   
organizatorzy

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
dlaczego?
ryszardq (2018.12.28)

info

6  
  1
Jaka przyczyna? Problemy techniczne?
Why? (2018.12.28)

info

4  
  2
A moze przez mobbing zastepcy dyrektora?
Heraklit (2018.12.28)

info

5  
  0
Mobbing zastępcy ? Widziałam tego Pana na torze to jest chyba jedyny gość któremu zależy aby jakość lodu na torze była dobra. Mega pracowity i zaangażowany!!!Panowie rolbisci ( w szczegolnosci jeden ) powinni się wziąć do pracy.
długa_lyzwa (2018.12.28)
Technicznie wszystko chodzi jak trzeba !!!! Chodzi o pogodę i o to aby wszystkie kluby mogły wziąć udział w zawodach!!!
Elb (2018.12.28)

info

4  
  1
bywam kilka razy w tygodniu na treningach i widzę zaangażowanie i rozmowy Kucharczyka z obsługa normalna gadka przełożonego widać ze facet jest mocno zaangażowany to fakt Ci ludzie z rolby są jacyś dziwni!!! Ciagle im coś się nie podoba i o wszystko trzeba ich prosić !!!
Olzia (2018.12.28)

info

3  
  4
Zastępca jest Ok pyta, rozmawia widać ze jest bardzo zaangażowany pełna kultura to obsługa wymaga dużo pracy, trzeba ich o wszystko prosić a oni ciagle narzekają no może nie wszyscy!!!
Uczestnik (2018.12.28)

info

1  
  5
Technicznie obiekt funkcjonuje bardzo dobrze, gorzej z jakością lodu przez warunki atmosferyczne oraz słaba parce niektórych rolbistow. ..
Nizia (2018.12.28)

info

2  
  1
@długa_lyzwa - darek to ty piszesz :)
zico12 (2018.12.29)
jak dla mnie ten tor nie powinien zostać oddany do użytku, totalna fuszerka, odebrany żeby prezydent z powcami mógł się pochwalić przed wyborami, obsada pracowników niepełna, w tym jeden najstarszy nie jest na etacie. tą fuszerka powinien zając się prokurator i nadzór techniczny. kierowników i dyrektorów więcej od rolbistów :), a powinno być odwrotnie
mi3tek (2018.12.29)

info

5  
  1