Ze względu na niesprzyjające warunki atmosferyczne zawody łyżwiarskie "Szukamy Mistrzów", które miały się odbyć na torze „Kalbar” 29 grudnia zostaną rozegrane w późniejszym terminie (wstępnie 05.01.2019r.).
Mobbing zastępcy ? Widziałam tego Pana na torze to jest chyba jedyny gość któremu zależy aby jakość lodu na torze była dobra. Mega pracowity i zaangażowany!!!Panowie rolbisci ( w szczegolnosci jeden ) powinni się wziąć do pracy.
bywam kilka razy w tygodniu na treningach i widzę zaangażowanie i rozmowy Kucharczyka z obsługa normalna gadka przełożonego widać ze facet jest mocno zaangażowany to fakt Ci ludzie z rolby są jacyś dziwni!!! Ciagle im coś się nie podoba i o wszystko trzeba ich prosić !!!
Zastępca jest Ok pyta, rozmawia widać ze jest bardzo zaangażowany pełna kultura to obsługa wymaga dużo pracy, trzeba ich o wszystko prosić a oni ciagle narzekają no może nie wszyscy!!!
jak dla mnie ten tor nie powinien zostać oddany do użytku, totalna fuszerka, odebrany żeby prezydent z powcami mógł się pochwalić przed wyborami, obsada pracowników niepełna, w tym jeden najstarszy nie jest na etacie. tą fuszerka powinien zając się prokurator i nadzór techniczny. kierowników i dyrektorów więcej od rolbistów :), a powinno być odwrotnie