UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zastępca jest Ok pyta, rozmawia widać ze jest bardzo zaangażowany pełna kultura to obsługa wymaga dużo pracy, trzeba ich o wszystko prosić a oni ciagle narzekają no może nie wszyscy!!!

Uczestnik

Anuluj