Wybrany wątek opinii
Mobbing zastępcy ? Widziałam tego Pana na torze to jest chyba jedyny gość któremu zależy aby jakość lodu na torze była dobra. Mega pracowity i zaangażowany!!!Panowie rolbisci ( w szczegolnosci jeden ) powinni się wziąć do pracy.
Do moderacji
Odpowiedz
4
0
@długa_lyzwa - darek to ty piszesz :)
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
To chyba nie myślimy o tej samej osobie...
Do moderacji
Odpowiedz
1
0