Wybrany wątek opinii

Mobbing zastępcy ? Widziałam tego Pana na torze to jest chyba jedyny gość któremu zależy aby jakość lodu na torze była dobra. Mega pracowity i zaangażowany!!!Panowie rolbisci ( w szczegolnosci jeden ) powinni się wziąć do pracy.
długa_lyzwa (2018.12.28)
@długa_lyzwa - darek to ty piszesz :)
zico12 (2018.12.29)
To chyba nie myślimy o tej samej osobie...
Adfg (2018.12.29)
Powrót do komentarzy