UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mobbing zastępcy ? Widziałam tego Pana na torze to jest chyba jedyny gość któremu zależy aby jakość lodu na torze była dobra. Mega pracowity i zaangażowany!!!Panowie rolbisci ( w szczegolnosci jeden ) powinni się wziąć do pracy.
długa_lyzwa