UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mobbing zastępcy ? Widziałam tego Pana na torze to jest chyba jedyny gość któremu zależy aby jakość lodu na torze była dobra. Mega pracowity i zaangażowany!!!Panowie rolbisci ( w szczegolnosci jeden ) powinni się wziąć do pracy.

długa_lyzwa

Anuluj