UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
bywam kilka razy w tygodniu na treningach i widzę zaangażowanie i rozmowy Kucharczyka z obsługa normalna gadka przełożonego widać ze facet jest mocno zaangażowany to fakt Ci ludzie z rolby są jacyś dziwni!!! Ciagle im coś się nie podoba i o wszystko trzeba ich prosić !!!
Olzia