UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
jak dla mnie ten tor nie powinien zostać oddany do użytku, totalna fuszerka, odebrany żeby prezydent z powcami mógł się pochwalić przed wyborami, obsada pracowników niepełna, w tym jeden najstarszy nie jest na etacie. tą fuszerka powinien zając się prokurator i nadzór techniczny. kierowników i dyrektorów więcej od rolbistów :), a powinno być odwrotnie
mi3tek