A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
To chyba nie myślimy o tej samej osobie...
Na co te miliony poszły jak tor nie może funkcjonować bez mrozu?!
A co niektórzy chcieli odkupić złom z Góry Chrobrego za 1,600 tys. zł. A tu zima, jak wiosna. Nawet sztuczne mrożenie nie daje rady.
Mrożenie toru jest idealne idźcie i sprawdźcie, urządzenia chodza doskonale.
Wydane 6 milionów na bubel, który ZIMĄ nie działa. Zimą, nie latem. Jeszcze można by zrozumieć, że przy +15-20 jest problem, ale przy 0 stopniach? Nikt za nic w Elblągu nie odpowiada. Najważniejsze, że znajomi królika mają dolę i wszystko się jakoś toczy.