UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

jak dla mnie ten tor nie powinien zostać oddany do użytku, totalna fuszerka, odebrany żeby prezydent z powcami mógł się pochwalić przed wyborami, obsada pracowników niepełna, w tym jeden najstarszy nie jest na etacie. tą fuszerka powinien zając się prokurator i nadzór techniczny. kierowników i dyrektorów więcej od rolbistów :), a powinno być odwrotnie

mi3tek

Anuluj