66
19.12.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Mam 8237 zł emerytury. Oprócz tego dalej pracuję w zakładzie pracy, skąd odszedłem na emeryturę w tym roku.
AdamL. (2018.12.19)
21 mandatów na kwotę łączną 4 tys. zł. to chyba żart???? Sądy również wymierzają śmieszne kwoty, przecież z takimi karami to na 100% nic nie wywalczymy !!! Proszę nie bądźcie śmieszni !!!! Tylko jedna kara powinna wynosić kwotę 4 tys. zł !!!! Proszę wziąć pod uwagę, że chodzi tu o coś najważniejsze dla ludzi, zdrowie i dłuższe życie, czy może być coś ważniejszego?????
cozaśmiesznakara (2018.12.19)
@Emeryt - Ale zapewne też byś chciał żyć jak najdłużej, co???
tuż.przed.emeryturą (2018.12.19)
Ul. Browarna. Niska, Pływacka, Dolna wieczorami i nocą zadyma, w dzień nie palą bo się boją. Dobrze że tramwaj jedzie i samochody to rozganiają dym.
(2018.12.19)

info

5  
  1
W Polin jest mnóstwo dobrego węgla wysokiej jakości, polscy inżynierowie opracowali też sposoby na tanią modernizację piecy i kominów, by ekologicznie palić węglem i jego odpadami. Niestety, w Polin, jak sama nazwa wskazuje, nie rządzą Polacy, więc sprzedajemy kopalnie innym krajom, a sprowadzamy syf od Ruskich i inwestujemy w jakieś śmieszne, szkodliwe wiatraki. Ale ponieważ Polacy są "Chrystusem narodów" i lubią cierpieć i klepać biedę, więc co roku wybierają POPiS - ustawkę, która udaje prawicę i lewicę, a de facto niemal niczym się nie różnią i mają ten sem program destrukcji krainy, historycznej już, nazywanej Polską.
(2018.12.19)

info

6  
  8
Osiedla ze starymi domkami jedno lub dwurodzinnymi. Masakra. Przejeżdżając z daleka widać i czuć dym. Władze nie chcą karać. Przecież czuć smród i widać kolor lecącego dymu. Nie można w samochodzie otworzyć szyby. W samochodzie też czuć. Duszę się.
MarekM. (2018.12.19)

info

1  
  2
Klamstwa pisza chcialem w czerwcu zlozyc wniosek to juz nie mieli kasy.oszusci
Młody 80 (2018.12.19)

info

9  
  0
bardzo ciekawa walka miasta ze smogiem, mieszkam w starej zatęchłej kamienicy, piece kaflowe, zimno, że lepiej się nie wypowiadać. Mieszkanie zbk, nie zgodzili się na założenie ogrzewania gazowego na mój koszt. Paradoks, złośliwość hien z zbk.
jajajajajaja (2018.12.19)
Czy władze miasta już zbierają pieniądze na budowę wiaduktu wzdłuż ul. Unii Europejskiej nad Browarną? Korek w godzinach szczytu sięga do salonu Fiata po drugiej stronie rzeki!
(2018.12.19)

info

5  
  0
ależ propaganda jak za Hitlera. 80% mieszkańców podpiętych pod elektrownie i ciepło z miasta ale trzeba tępić jednostki a nie przedsiębiorstwa i właścicieli diesli
(2018.12.19)

info

4  
  0