UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Osiedla ze starymi domkami jedno lub dwurodzinnymi. Masakra. Przejeżdżając z daleka widać i czuć dym. Władze nie chcą karać. Przecież czuć smród i widać kolor lecącego dymu. Nie można w samochodzie otworzyć szyby. W samochodzie też czuć. Duszę się.

MarekM.

Anuluj