UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Osiedla ze starymi domkami jedno lub dwurodzinnymi. Masakra. Przejeżdżając z daleka widać i czuć dym. Władze nie chcą karać. Przecież czuć smród i widać kolor lecącego dymu. Nie można w samochodzie otworzyć szyby. W samochodzie też czuć. Duszę się.
MarekM.