66
19.12.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Przepraszam,ze tak pisze,ale mniej masz w glowie Pozdro Garbusiarz cyklista
Zbyszek 1 (2018.12.19)
Popieram calkowicie
Barbara z Elblaga (2018.12.19)
Kos. Gdyńskich i Stuga.... Kopciuchy
(2018.12.19)

info

2  
  0
To ty kuźwa nieźle pazerny jesteś gościu daj młodym zarobić i wyrobić sobie emeryturę
Mieszkaniec grunwaldzkiej (2018.12.19)
Jak z sasiadami rozmawiasz. To wszyscy pala w kominkach suchutkim drewnem. Ale nikt nie pali szajsem. .Na tego Drona co ma latac od stycznia nad Elblągiem wsadzcie tego Jasia Fasolę. Niech obserwuje skąd leci brzydki dymek. zamiast bzdety opowiadac.
(2018.12.19)

info

2  
  0
Cenzura tu jak zwykle. Chciałem poddac pod głosowanie żeby na tym Dronie latał niejaki Jaś Fasola. Niech łyka moze zmądrzeje.
slakuir (2018.12.19)

info

1  
  1
Zlomowiec na lotniczej tam też dobrze palą kabelki chmura na całą Grunwaldzką. A Straż miejska nic z tym nie robi.
Elbing-Soldau (2018.12.19)

info

5  
  0
Jestem ciekawa ile pieców w Elblągu należy wymienić i czy jest program wymiany , na jakie lata rozłożony. Kiedy możemy się spodziewać zakończenia wymiany. Dlaczego nie pomaga się tym którzy nie radzą sosie z rozliczeniem dopłaty.
MarBino (2018.12.19)
Czytam tu na portalu od lat podobne komentarze odnośnie trucicieli i jak zawsze ta sama bajka, czyli absolutnie nic się nie zmienia, komentarze też !!!!!
xury (2018.12.19)

info

1  
  0
To nie o to chodzi, że ludziom nie chciało się uczyć i pracować, ale o to, że przez wiele lat po 89 było duże bezrobocie i umowy zlecenia i o dzieło i wielu ludzi choć chciało pracować i było wykształconych, to nie mogli znaleźć pracy, albo zmuszeni byli pracować bez składek emerytalnych.
Zen (2018.12.19)