UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Osiedla ze starymi domkami jedno lub dwurodzinnymi. Masakra. Przejeżdżając z daleka widać i czuć dym. Władze nie chcą karać. Przecież czuć smród i widać kolor lecącego dymu. Nie można w samochodzie otworzyć szyby. W samochodzie też czuć. Duszę się.
MarekM.