UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
W Polin jest mnóstwo dobrego węgla wysokiej jakości, polscy inżynierowie opracowali też sposoby na tanią modernizację piecy i kominów, by ekologicznie palić węglem i jego odpadami. Niestety, w Polin, jak sama nazwa wskazuje, nie rządzą Polacy, więc sprzedajemy kopalnie innym krajom, a sprowadzamy syf od Ruskich i inwestujemy w jakieś śmieszne, szkodliwe wiatraki. Ale ponieważ Polacy są "Chrystusem narodów" i lubią cierpieć i klepać biedę, więc co roku wybierają POPiS - ustawkę, która udaje prawicę i lewicę, a de facto niemal niczym się nie różnią i mają ten sem program destrukcji krainy, historycznej już, nazywanej Polską.