UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

bardzo ciekawa walka miasta ze smogiem, mieszkam w starej zatęchłej kamienicy, piece kaflowe, zimno, że lepiej się nie wypowiadać. Mieszkanie zbk, nie zgodzili się na założenie ogrzewania gazowego na mój koszt. Paradoks, złośliwość hien z zbk.

jajajajajaja