UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

ależ propaganda jak za Hitlera. 80% mieszkańców podpiętych pod elektrownie i ciepło z miasta ale trzeba tępić jednostki a nie przedsiębiorstwa i właścicieli diesli


Anuluj