UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
ależ propaganda jak za Hitlera. 80% mieszkańców podpiętych pod elektrownie i ciepło z miasta ale trzeba tępić jednostki a nie przedsiębiorstwa i właścicieli diesli
ależ propaganda jak za Hitlera. 80% mieszkańców podpiętych pod elektrownie i ciepło z miasta ale trzeba tępić jednostki a nie przedsiębiorstwa i właścicieli diesli