Wybrany wątek opinii
@Jbl101 - Jedno jest pewne, tych spraw w sądzie będzie zdecydowanie mniej ze strony policjantów oskarżających obywateli za rzekomą agresję wobec nich - to na 100%. Problem, czy funkcjonariusze nie będą manipulować tymi kamerkami np. włączając je tylko wtedy, kiedy oni uznają to za konieczne !!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Na wszystko są sposoby ;)
Do moderacji
Odpowiedz
0
0