UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jbl101 kamerek domaga się od długiego czasu społeczeństwo a nie policja. Obywatele widzą w tym sprawiedliwość a nie wykorzystywanie i fałszywe zeznania policjantów na swoją korzyść. Sprawy w sądzie owszem ale 90% będzie przeciwko policjantom gdzie będzie czarno na białym. Skończy się eldorado, nadużywanie władzy i przekraczanie uprawnień. KAMERY natychmiast potrzebne !!!