UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Jbl101 - Jedno jest pewne, tych spraw w sądzie będzie zdecydowanie mniej ze strony policjantów oskarżających obywateli za rzekomą agresję wobec nich - to na 100%. Problem, czy funkcjonariusze nie będą manipulować tymi kamerkami np. włączając je tylko wtedy, kiedy oni uznają to za konieczne !!!!!

dynia

Anuluj