UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

fakt faktem, że Wróbel i Nowak są tak średnio licząc zapuźnieni około 20 lat w stosunku do tego co się dzieje w Polsce, uczą się chłopaki ale bardzo opornie im to idzie, mam nadzieję, że za te 20 kolejnych lat zrozumieją jaki koszmarek zbudowali na Zatorze, że trzeba to było zrobić inaczej i ładniej

Reokg

Anuluj